Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Natalia Kukulska - elektro-akustycznie

Natalia Kukulska - elektro-akustycznie
 
Natalia Kukulska to artystka, która nie wymaga żadnych wyjątkowych rekomendacji. Świetna producentka, doświadczona współkompozytorka, znana autorka tekstów.
gdzie?Baroque Restaurant & Cocktail Bar
Świętego Jana 16, 31-018 Kraków
kiedy?17 listopada 2018 od 20:00

Na krakowskiej scenie, w klubie przy ulicy świętego Jana 16 w Baroque Food & Style pojawi się niebawem jedna z najbardziej cenionych i znanych polskich wokalistek, artystka o o niezwykle bogatym dorobku artystycznym - Natalia Kukulska. Z przyjemnością zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 17 listopada, o godzinie 20.00.

Natalia Kukulska to artystka, która nie wymaga żadnych wyjątkowych rekomendacji. Świetna producentka, doświadczona współkompozytorka, znana autorka tekstów. W "dorosłej" karierze nagrała dziewięć solowych płyt. Większość z tych albumów sięgnęła po zaszczytne miano: "złota, platynowa i multiplatynowa płyta". Artystka ma na koncie mnóstwo nagród. Pochwalić się może aż jedenastoma nominacjami do Fryderyków. Najnowszy krążek Natalii Kukulskiej, zatytułowany „Halo tu Ziemia”, podobnie jak i wcześniejsze wydawnictwa realizuje koncepcje bliskie sercu artystki. Artystyczny zamysł, jak zawsze, jest bardzo odważny i nie do końca spójny z mainstreamowymi sugestiami. Natalia Kukulska przyzwyczaiła fanów do stylu, który cieszy się uznaniem tak branży muzycznej, jak również publiczności. Natalia Kukulska pojawi się na scenie z Archie Shevsky'ym, Marcinem "Małym" Górnym oraz Michałem Dąbrówką. Zapowiada się naprawdę energetyzujący koncert! Serdecznie zapraszamy!

Listopadowy koncert artystki odbędzie się w przestrzeni klubu Baroque Food & Style, który oprócz strefy koncertowej jest również nowoczesną restauracją i cocktail barem w sercu Krakowa. Baroque Food & Style odnaleźć można kilka minut od Rynku, w zabytkowej kamienicy, przy zacisznej uliczce Świętego Jana. W tym niezwykłym miejscu cieszyć się można chwilami w towarzystwie przyjaciół i znajomych, delektując się aromatem wyszukanych koktajli, precyzyjnie wyselekcjonowanych alkoholi, a także smakiem wykwintnych potrwa kuchni fusion. W klubie Baroque organizuje się mnóstwo wydarzeń związanych z kulturą, modą i lifestyle. Tym razem, 17 listopada w Baroque Food & Style Natalia Kukulska. Polecamy!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl