Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Muzyka zespołu Metallica Symfonicznie - koncert

Muzyka zespołu Metallica Symfonicznie - koncert
Przed Państwem występował będzie SCREAM INC., czyli jeden z najwspanialszych coverbandów zespołu Metallica na całej kuli ziemskiej.
Gdzie?
Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
26 lutego 2020 od 19:30
Za ile?
140 zł

Muzyka formacji Metalica symfonicznie z orkiestrą na osiemnastu koncertach w naszym kraju.

Podczas sezonu 2019/2020 na osiemnastu koncertach wróci do naszego kraju projekt na wskroś wyjątkowy: “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie”. Przed Państwem występował będzie SCREAM INC., czyli jeden z najwspanialszych coverbandów zespołu Metallica na całej kuli ziemskiej. Będzie im towarzyszyć orkiestra symfoniczna, pod nazwą: ‘Orion’. Podczas koncertów usłyszą Państwo największe hity grupy Metallica w aranżach symfonicznych wykonywanych tak jak na sławnej płycie, pod tytułem: “Metallica S&M”. Blisko 2 godziny klasyki metalu/rocka w jakże niezwykłym wydaniu. Po świetnie przyjętej trasie ubiegłorocznej, muzycy powracają do naszego kraju na jeszcze więcej koncertów.

Scream Inc. - zespół istnieje od roku 2008 i osiągnął ogromny sukces. Stał się najwięcej znaczącym tribute-bandem ze Środkowej Europy. O czym świadczą wyprzedane koncerty niemalże w każdym miejscu, w którym grają. Kanał zespołu na YouTubie jest oceniany wysoce oraz oglądany w USA, czy w Europie głównie ze względów na bardzo wysoką jakość produkcji. Pierwszy i jedyny tribute-band, jaki w swoim dorobku ma koncert symfoniczny S&M. Poza tym jeden z najlepiej udanych koncertów formacji miał miejsce 17-go kwietnia roku 2016 - „Moskwa Kremlin Palace”, na widowni zasiadało więcej niżeli 6.000 osób! Show stał się zatem największym w całej historii hołdem-koncertem dla zespołu Metallika.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go lutego 2020 roku, do warszawskiej Progresji, znajdującej się przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 140 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl