Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyka w Pracowni: Swiernalis

Muzyka w Pracowni: Swiernalis
 
Paweł Swiernalis jest młodym, nonszalanckim songwriterem śpiewającym historie o ludzkiej egzystencji, nocnych eskapadach oraz skomplikowanych relacjach damsko-męskich.
gdzie?Otwarta Pracownia Jazdów
Jazdów 3/6, 00-467 Warszawa
kiedy?29 lipca 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie, które odbędzie się w ramach wydarzenia pod hasłem "Muzyka w Pracowni". Są to koncerty połączone z jam session. Ten niezwykły spektakl podszyty muzycznym kolażem rozgrywa się w nieprzeciętnej przestrzeni drewnianego, fińskiego domku, który znajduje się w Warszawie przy ulicy Jazdów 3/6. Miejsce to od ponad roku jest pracownią otwartą dla wszystkich kreatywnych osobowości.

Na scenie Muzyki w Pracowni 29 lipca pojawi się formacja Swiernalis.
Paweł Swiernalis jest młodym, nonszalanckim songwriterem śpiewającym historie o ludzkiej egzystencji, nocnych eskapadach oraz skomplikowanych relacjach damsko-męskich. Gatunki, wokół których krążą zainteresowania Pawła Swiernalisa to motywy psychodelic oraz jazz i blues. Utwory artysty zaliczyć można do grypy utworów alternatywnych. Paweł Swiernalis przygotowuje każdy tekst w dwóch odsłonach. Są to polskie i angielskie wersje językowe. Solowe aranżacje artysty niosą ze sobą ogromne pokłady nostalgicznych i psychodelicznych wzruszeń. Wszystko to wspomagane looperem oraz potężną porcją gitarowych efektów.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 21.15. Podwoje domku otwierane są już o godzinie 20.00. Serdecznie zapraszamy! Bilet w cenie 20 złotych to sugerowana darowizna dedykowana organizatorom wydarzenia, którzy z tych środków zabezpieczają konserwację i utrzymanie domku. Przewidziano zniżki dla tych, którzy przyjdą ze swoimi instrumentami.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Wydarzeniu towarzyszy wyborna kuchnia. 29 lipca daniem dnia będą tosty w różnych odsłonach w tym, także dla wegetarian oraz smaczny i orzeźwiający napój chłodzący.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl