Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyka Końca Lata gra "Złoty krążek"; Ryby grają "Kenię" - koncert

Muzyka Końca Lata gra "Złoty krążek"; Ryby grają "Kenię" - koncert
 
W swej twórczości zespół odwołuje się między innymi do lat sześćdziesiątych, czyli do czasów surfu, big bitu oraz rock’n’rolla garażowego
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?21 września 2017 od 21:00

Zaczynając od występu w stolicy Muzyka Końca Lata rozpoczęła swoją promocję koncertową nowego albumu, który nosi tytuł: "Złoty krążek". Formacja zaprezentuje całkiem nowy program oraz nowe ulokowanie akcentów melancholijnych i bigbitowych.

W swej twórczości zespół odwołuje się między innymi do lat sześćdziesiątych, czyli do czasów surfu, big bitu oraz rock’n’rolla garażowego, jak również zespołów slackerskich amerykańskich, pochodzących z lat dziewięćdziesiątych.

Z kolei formacja Ryby to utwory o spotkaniach nieudanych z przyjaciółmi po latach, czy też o miłości, wilkach, związku, śniegu, harcerzach, lub o wakacjach spędzanych w Przasnyszu, że inni mają od nas gorzej oraz o Polsce. Muzyka grupy tworzona jest przez rock, a także elementy psychodelii, improwizacji i punka. Ich pierwszym albumem jest "Kenia".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 21 września 2017 roku, w warszawskiej Klubokawiarni Chmury, która znajduje się przy ulicy 11 Listopada 22. Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl