Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Muzyczne spotkania na Francuskiej: Mamadou & Sama Yoon - koncert

Muzyczne spotkania na Francuskiej: Mamadou & Sama Yoon - koncert
 
Piosenki głównie są w języku wolof - czyli w języku ojczystym Mamadou.
gdzie?Ruza Roza
Francuska 3, 03-906 Warszawa
kiedy?16 września 2017 od 17:00
za ile?bezpłatnie

Kolejny już sezon spotkań muzycznych na Francuskiej niestety dobiega końca. Zwieńczy go, specjalnie dla Państwa przeznaczony, koncert formacji Sama Yoon & Mamadou. Zespół powstał w roku 2014, a pomysłodawcą oraz inicjatorem był senegalski artysta Mamadou Diouf, a także saksofonista Grzegorz Rytka. Skład grupy uzupełnili: Ania Patynek; Patrycja Napierała; Michał Marecki oraz Paweł Mazurczak. Są to muzycy, którzy grają na co dzień, miedzy innymi w: Kapeli ze Wsi Warszawa; T.Love; Transoriental Orchestra & Kayah.

Piosenki głównie są w języku wolof - czyli w języku ojczystym Mamadou. Utwory opowiadają o miłości, o wielkiej tęsknocie za swym rodzinnym krajem, o tradycji, o szacunku do ludzi, czy też o ciągłym szukaniu wiedzy. "Sama yoon" w języku wolof oznacza - "moja droga", jak również "mój wybór", natomiast muzyczna droga, którą członkowie formacji wybrali, poprowadzi przez afrobeat, world music, reggae, etno oraz inne dźwięki z całego świata.

Zapraszamy Was zatem na wspaniały koncert, który odbędzie się już 16 września 2017 roku, w warszawskiej Ruza Roza, przy ulicy Francuskiej 3, od godziny 17:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl