Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mount Eerie / Something Must Break

Mount Eerie / Something Must Break
 
Jednak ich prawdziwy fonograficzny debiut miał miejsce, kiedy stworzyli swoją niezależną wytwórnię P.W. Elverum i Sun.
gdzie?Małopolski Ogród Sztuki
Rajska 12, 31-124 Kraków
kiedy?3 listopada 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?45 zł
organizatorMałopolski Ogród Sztuki

Małopolski Ogród Sztuki wraz z Arturem Rojkiem zachęcają Państwa bardzo serdecznie do poszerzenia swych muzycznych horyzontów. Już w tym roku, jesienią, promując się sloganem: Something Must Break, Kraków ruszy całkiem nowy cykl występów. Twórca Off Festiwalu zaczyna współpracować z Ogrodem Sztuki w Małopolsce. Tym samym tworzy program koncertów, przy ulicy Rajskiej 12. Program obejmuje wykonawców z różnych stron tego świata. To artyści niepokorni, i tacy którzy niszczą utarte schematy. Kolejny z zaproszonych przez nas Gości to Mount Eerie.

Pod takim pseudonimem ukryty jest znany na amerykańskiej alternatywnej scenie - Phil Elverum. Jest on byłym liderem zespołu The Microphones. Formacja pod szyldem autorskim rozpoczęła swoją karierę w roku 2003. Pierwsze wydawnictwa ukazywały się tylko w limitowanej ilości. Jednak ich prawdziwy fonograficzny debiut miał miejsce, kiedy stworzyli swoją niezależną wytwórnię P.W. Elverum i Sun.

Właśnie jej nakładem wyszły bardzo nietypowe, a także oryginalne projekty, jak między innymi "Mount Eerie pts. 6 & 7", który został wzbogacony o artystyczne fotografie, lub też "Wind's Poem" zainspirowany black metalem. W tym roku, w marcu, na światło dzienne wyszedł koncept album, pod tytułem: "A Crow Looked at Me". Jest to dzieło zadedykowane zmarłej żonie artysty, która była rysowniczką i Geneviève Castrée, który z kolei był muzykiem.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zatem zapraszamy już 3-go listopada 2017 roku, od godziny 19:00 do 21:00. Bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl