Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Morbid Angel koncert

Morbid Angel koncert
 
Obecnie Morbid Angel pracują nad dumnym i zacnym potomkiem „Illud Divinum Insanus”. To będzie pierwsze wydawnictwo muzyczne grupy od sześciu lat.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?2 sierpnia 2017 od 19:00
za ile?60 zł

Różne zespoły muzyczne przychodzą i odchodzą. Bywa, że odciskają piętno na gatunku, który propagują. Czasami ich twórczość to tylko sezonowa moda. Historia Morbid Angel jest zupełnie inna! Kapela wyrosła na cenną ikonę death metalu. Dla wielu fanów, Morbid Angel to czysty death metal. Ta silna marka wyrosła na gruncie Florydy - mekki stylu.

Morbid Angel powstał w 1984 roku z inicjatywy Azagthotha Trey’a. Muzyk za pomocą mrocznych dźwięków pragnął dać upust miłości do okultyzmu, fascynacjom starożytnymi czarami i magią oraz uwielbieniu Necronomiconem. Dorobek grupy to debiutancka „Altars of Madness”, która na zawsze odmieniła oblicze gatunku oraz wydana w 1991 roku płyta „Blessed Are the Sick”, a także album „Covenant”, który ujrzał światło dzienne w 1993 roku. Wszystkie albumy stanowią czystą klasykę gatunku death metal.

Obecnie Morbid Angel pracują nad dumnym i zacnym potomkiem „Illud Divinum Insanus”. To będzie pierwsze wydawnictwo muzyczne grupy od sześciu lat. Premierę zaplanowano na jesień 2017 roku.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy do gdańskiego klubu przy Doki 1. Na scenie Stocznia Klub B90 już 2 sierpnia potężny koncert Morbid Angel. Muzycy zapowiedzieli sporą porcję klasyki oraz część nowego, niepublikowanego dotychczas materiału.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl