Moonlight / Nate Tour - koncert
Moonlight jest polską grupą muzyczną grającą początkowo art rock, z wydaniem w roku 2004 płyty, pod tytułem: "Audio 136" zaczęła tworzyć muzykę z naleciałościami trip rocka.
Gdzie?
Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
9 czerwca 2018 od 19:00
Za ile?
45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który promuje najnowszą płytę formacji Moonlight. Nosi ona tytuł: „Nate” i jest pierwszym albumem zespołu od zawieszenia działalności, co miało miejsce w roku 2007. Aktualny skład grupy tworzony jest przez muzyków związanych z grupą wcześniejszą: Maja Konarska, Paweł Gotłas, Daniel Potasz, jak również Marek Pokorniecki - nowy nabytek, który gra na gitarze.

Moonlight jest polską grupą muzyczną grającą początkowo art rock, z wydaniem w roku 2004 płyty, pod tytułem: "Audio 136" zaczęła tworzyć muzykę z naleciałościami trip rocka. Formacja została założona w roku 1991 w mieście Szczecin, do roku 2006 wydali oni dziesięć studyjnych płyt, uzyskując popularność, między innymi w Polsce, a także w stopniu mniejszym w Niemczech i we Włoszech. Do roku 2002 autorem większej części kompozycji zespołu był klawiszowiec instrumentalista Daniel Potasz. Kiedy jednak muzyk odszedł z zespołu zawiesili oni działalność, ponieważ na kontynuację nie pozwalała skomplikowana sytuacja prawna, a także konflikt, który narastał z muzyczną wytwórnią Metal Mind Production. W roku 2015 grupa wznowiła działalność.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 9-go czerwca 2018 roku, do krakowskiego Klubu Zaścianek, znajdującego się przy ulicy Rostafińskiego J. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl