Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Monday Jazz Club: Gary Guthman Show with vocalist Sasha Strunin, Inauguracja

Monday Jazz Club: Gary Guthman Show with vocalist Sasha Strunin, Inauguracja
 
Muzyk występował jako solista w towarzystwie wszystkich największych orkiestr świata.
gdzie?Hotel Boss / Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss
Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
kiedy?25 września 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Uwaga, uwaga! W Warszawie nastąpi uroczyste otwarcie niezwykłego klubu muzycznego. Serdecznie zapraszamy na koncert inauguracyjny, który nie powstałby bez zaangażowania i udziału słynnego amerykańskiego trębacza, znakomitego i znamienitego Gary Guthmana. Artysta postanowił zainicjować powstanie autorskiego klubu jazzowego. Na miejsce wybrał podziemia Hotelu Boss we wschodniej Warszawie.

Pierwszy koncert wysłuchać będzie można już 25 września, w poniedziałek. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa najprawdopodobniej do godziny 23:00 na muzycznej, klubowej scenie przy ulicy Żwanowieckiej 20. Plany są następujące: każdy poniedziałek to okazja do wysłuchania odrębnego tematycznie programu muzycznego. Na scenie pojawią się młode, polskie gwiazdy wokalistyki jazzowej. Dobór artystek nie jest przypadkowy. Dokonał go Gary Guthman, który pojawi się w roli gospodarza, kompozytora, wokalisty i przede wszystkim showmana koncertów. Obok Gary Guthmana na scenie wystąpią artyści, którzy również nie potrzebują szczególnej rekomendacji. Będzie to Wojciech Gogolewski za fortepianem, Paweł Pańta na basie oraz Adam Lewandowski na perkusji.

Gary Guthman urodził się w USA, w Oregon, w Portland. Od najmłodszych lat dał się poznać jako niezwykły wirtuoz, który dzięki technicznej sprawności, oryginalnemu brzmieniu trąbki oraz niepowtarzalnemu talentowi showmana zyskał zasłużoną sławę. Muzyk występował jako solista w towarzystwie wszystkich największych orkiestr świata. Wśród współpracowników pojawili się: Tony Bennett, Paul Anka, Tom Jones, Aretha Franklin oraz Bee Gees. Artysta stał się laureatem nagrody amerykańskich krytyków dedykowanej najlepszym muzykom roku. Każdy z koncertów rejestrowany będzie przez reżysera Bogdana Żywkę, a następnie zostanie retransmitowany przez stację: RadioJazz - w każdą niedzielę. Proszę zarezerwować sobie godzinę 20:00! Warto, zanosi się na niezwykłą, muzyczną ucztę!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl