Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Michał Wiśniewski & Andrzej Wawrzyniak / "Sweterek" - koncert

Michał Wiśniewski & Andrzej Wawrzyniak / "Sweterek" - koncert
 
"Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości" - tak brzmi tytuł drugiego albumu Michała Wiśniewskiego oraz Andrzeja Wawrzyniaka.
gdzie?Pałac Pod Baranami w Krakowie
Rynek Główny 27, 31-010 Kraków
kiedy?18 listopada 2018 od 18:00
za ile?99 zł

"Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości" - tak brzmi tytuł drugiego albumu Michała Wiśniewskiego oraz Andrzeja Wawrzyniaka. Natomiast w pierwszej części "Sweterka" artyści rozprawili się z otaczającą nas rzeczywistością, gdzie obnażyli jej wady i ukazali brutalność codziennego życia, wypełnionego kłamstwami, brakiem uczciwości, czy też sprawiedliwości. Płyta utrzymuje się w nastroju zgoła odmiennym, bo napawa optymizmem, pozytywną energią oraz radością. Muzycy pokazują, iż w życiu codziennym odnaleźć można pozytywne aspekty i własnie na nich powinniśmy się skupić. Najważniejszym aspektem jest, rzecz jasna - Miłość.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go listopada 2018 roku, do krakowskiego Pałacu Pod Baranami, znajdującego się przy Rynku Głównym 27. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl