Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Michał Urbaniak & Urbanator

Michał Urbaniak & Urbanator
 
W skład zespołu wchodzą utalentowani, wspaniali muzycy, reprezentujący zarówno nowojorską, jak i londyńską scenę muzyczną.
gdzie?Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
kiedy?8 września 2017 od 20:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wspólnego koncertowania w ramach najnowszego albumu MICHAŁA URBANIAK&URBANATOR! Będzie to, trwająca ponad godzinę, wspaniała podróż w głąb jazzowego serca Nowego Jorku. Muzyk Michał Urbaniak wraz z projektem URBANATOR, na scenie pojawią się w składzie:

- na trąbce zagra: Michael "Patches" Stewart
- voc i rap: Andy Ninvalle
- na gitarze zagra: Femi Temowo
- na perkusji zagra: Troy Miller
- na basie: Otto Williams
- keyboards: Marek Pędziwiatr
- na skrzypcach i saksofonie zagra: Michał Urbaniak.

URBANATOR, jest międzynarodowym projektem Michała Urbaniaka, powstałym w Nowym Jorku. Dzięki wydawnictwom Hip Bop Records- wytówrni muzycznej, miał okazję by potwierdzić swoją pozycję na rynku muzycznym. W skład zespołu wchodzą utalentowani, wspaniali muzycy, reprezentujący zarówno nowojorską, jak i londyńską scenę muzyczną. W projekcie Urbanator wymiennie pojawiali się również, tacy muzycy jak: Lenny White, Troy Miller (drums), Otto Williams (bas), Frank Parker, Andy Ninvalle, All McDowell, OSTR (rap), Paweł Tomaszewski (keyboards), Michael Patches Stewart (trumpet), Ed Hamilton, Solid, Jane Getter (guitar), Xantone Blacq, Femi Temowo, Jon Dryden,Tom Browne. Zapraszamy już 8 września do Kina Kijów.Centrum w Krakowie od godziny 20:00!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl