Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mateusz Gawęda Quartet „Coltrane’s Birthday” - koncert

Mateusz Gawęda Quartet „Coltrane’s Birthday” - koncert
 
Sławomir Pezda - zagra na saksofonie; Mike Parker - zagra na kontrabasie; Mateusz Gawęda - zagra na fortepianie; oraz Grzegorz Pałka - zagra na perkusji.
gdzie?12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16, 00-265 Warszawa
kiedy?23 września 2017 od 20:30
za ile?60 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Mateusza Gawędy, który odbędzie się już 23 września 2017 roku, w warszawskim Klubie 12on14, przy ulicy Noakowskiego 16. Koncert "Coltrane's Birthday" Quintetu Meteusza Gawędy, który wystąpi w następującym składzie:

Sławomir Pezda - zagra na saksofonie; Mike Parker - zagra na kontrabasie; Mateusz Gawęda - zagra na fortepianie; oraz Grzegorz Pałka - zagra na perkusji.
Mateusz Gawęda urodził się w roku 1990. Jest on pianistą, aranżerem i kompozytorem. Także absolwentem Muzycznej Akademii, w mieście Kraków (klasa jazzowego fortepianu doktor Joachima Mancla). Gawęda jest współtwórcą zespołów, takich jak:
Gawęda Duo/Pazda; PeGaPoFo; Mateusz Gawęda Trio; Cracow Jazz Collective. Reprezentantami tych grup są głównie autorskie kompozycje muzyka.

Występował artysta oraz współpracował z takimi znakomitościami jazzowej sceny polskiej, jak również zagranicznej, między innymi:
Rusty Jones; Billy Hart; Ralph Alessi, Albert Beger; Gianni Gebbia; Jacek Kochan; Leszek Żądło; Maciej Obara; Janusz Muniak, a także z innymi.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W roku 2012 zdobył stypendium od Fundacji, zwanej: My Polish Hart. W roku 2013 zaś kulturalne stypendium miasta Andrychów. Artysta ma na swym koncie sześć albumów (a w tym trzy leadera):
"Pieśni Gęsi Kanadyjskich" z 2017 roku- Silberman New Quintet; "Oberek" z 2017 roku - D.R.A.G; "Overnight Tales" z 2016 roku - Mateusz Gawęda Trio, która została nagrodzona, miedzy innymi nominacją do nagrody Fryderyków w 2017 roku; Silberman and Three of a Perfect Pair z 2016 roku; "No More Drama" z 2016 roku - Cracow Jazz Collective; oraz "Świeżość" z 2015 roku - PeGaPoFo.

Wstęp na ten wyjątkowy koncert kosztuje 60 złotych, a rozpocznie sie on o godzinie 20:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl