Magia marzeń. Młynarski mniej znany – koncert charytatywny

Magia marzeń. Młynarski mniej znany – koncert charytatywny
Młynarski mniej znany", dochód z tegoż koncertu w całości przeznaczony zostanie na Fundację "Mam Marzenie".
Gdzie?
Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
13 marca 2020 od 19:00
Za ile?
75 zł

Wojciech Młynarski, to mistrz pióra, który napisał wielkie przeboje takie jak między innymi: "Jeszcze się tam żagiel bieli" czy "Jeszcze w zielone gramy" bądź "Nie ma jak u mamy". Już 13.03.2020 roku w Klubie Palladium w Warszawie o godzinie 19.00 będziecie Państwo mieli okazję posłuchać jego utworów w trakcie charytatywnego koncertu pod nazwą "Magia Marzeń. Młynarski mniej znany", dochód z tegoż koncertu w całości przeznaczony zostanie na Fundację "Mam Marzenie". Wydarzenie organizowane jest wraz ze studentami oraz doktorantami z warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak: Dorota Miśkiewicz, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Magda Umer, Jan Młynarski i Jacek Bończyk.

Pomysł, aby zaprezentować polskiej publiczności mniej znane piosenki Wojciecha Młynarskiego pojawił się w roku 2019, w czasie gdy studenci wraz z doktorantami Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina wspólnie zorganizowali koncert podczas którego zaprezentowali zarówno te utwory, które są nieco mniej znane, jak i te szlagierowe, jednakże w nowych aranżacjach.

W roku 2020 Fundacja o nazwie "Mam Marzenie" podjęła się powtórki odtworzenia tegoż wyjątkowego wydarzenia i ściśle współpracując z adeptami z Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina i wybitnymi artystami, przygotowała dla nas koncert niezwykły zatytułowany "Magia marzeń. Młynarski mniej znany".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Artyści wykonają utwory mistrza Wojciecha Młynarskiego wraz z orkiestrą symfoniczną UMFC w Warszawie pod batutą dyrygentki Zuzanny Falkowskiej. Dochód z tegoż wydarzenia w całości przeznaczony zostanie na Fundację "Mam Marzenie", która zajmuje się realizacją marzeń dzieci chorych.

Cena biletu: 75 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl