Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Marek Dyjak „Pierwszy Śnieg” - koncert

Marek Dyjak „Pierwszy Śnieg” - koncert
 
Jest to kolejna już szansa, aby sprawdzić jak kompozycje zupełnie nowe brzmią na żywo, to również świetna okazja, by po raz kolejny zanurzyć się w świecie wspaniałych interpretacji Marka Dyjaka.
gdzie?Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
kiedy?20 października 2017 od 20:00
za ile?65 zł
organizatorKayax

Po bardzo udanej trasie wiosennej, Marek Dyjak wyruszy w kolejną, odsłonę jesienną płyty, pod tytułem: "Pierwszy Śnieg". Jest to kolejna już szansa, aby sprawdzić jak kompozycje zupełnie nowe brzmią na żywo, to również świetna okazja, by po raz kolejny zanurzyć się w świecie wspaniałych interpretacji Marka Dyjaka. Zabraknąć także nie mogłoby wielkich przebojów, przez które artysta pojawił się na mapie kraju.

Marek Dyjak jest postacią kontrowersyjną, ponieważ posiada takie a nie inne poglądy, jak również ma charakterystyczny styl bycia. Jest z zawodu hydraulikiem, laureatem Festiwalu Studenckiego Piosenki, w mieście Kraków, zwycięzcą Artystycznego Festiwalu Akademickiej Młodzieży "Fama", w mieście Świnoujście, a także zdobywcą nagrody drugiej na Festiwalu Międzynarodowym Wokalnym, w mieście Bydgoszcz. Lider formacji, która gra pod nazwiskiem artysty, a w jej skład wchodzą: trąbka - Jerzy Małek, akordeon i piano - Marek Tarnowski, kontrabas - Michał Jaros, perkusja - Arkadiusz Skolik.

Komponował on muzykę do spektaklu, pod tytułem: "Zbrodnia i Kara", który wyreżyserował Edward Żentara. Napisał także muzykę do spektaklu "Mistrz i Małgorzata", wyreżyserowanego przez Andrzeja Marczewskiego. Jako aktor debiutował w filmie Drabińskiego, pod tytułem: "Kalipso", jak również zagrał rolę w "Fauście", jako Ślepiec, wyreżyserowanym przez Freda Apke. W roku 2016, w listopadzie ukazał się album, pod tytułem: "Pierwszy Śnieg", który jest równocześnie powrotem do korzeni, do wspaniałej poezji, bardzo ważnych tekstów oraz muzyki w słusznej tonacji molowej. Teksty od Mirosława Czyżykiewicza, Jacka Musiatowicza, Jana Kondraka oraz Roberta Kasprzyckiego.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy zatem już 20-go października, do warszawskiego Klubu Palladium, znajdującego się przy ulicy Złotej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a wstęp na nie kosztuje 65 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl