Maciek Balcar: Live Trax 20 - koncert
Razem z niesamowitą ekipą muzyków szczerze ze sobą zaprzyjaźnionych Maciej wyrusza w trzytygodniowy koncertowy maraton
Gdzie?
Klub Gwarek w Krakowie
Władysława Stanisława Reymonta 17, 30-072 Kraków
Kiedy?
8 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert samego Maćka Balcara, który już od prawie dwudziestu lat jest wokalistą w zespole Dżem.

Artysta ma wykształcenie architektoniczne, ale z zamiłowania jest muzykiem, aktorem oraz kompozytorem. Na swoim koncie posiada role: filmowe, między innymi Indianera w filmie, pod tytułem: "Skazany na bluesa"; teatralne, jak między innymi: Jezusa w „Jesus Christ Superstar” (Chorzów). Udzielał również swojego głosu w wersjach polskich piosenek do animowanego filmu, pod tytułem: "Mustang z Dzikiej Doliny".

Co roku w czasie ferii zimowych pojawia się następna Solowa Trasa artysty - Macieja Balcara. Razem z niesamowitą ekipą muzyków szczerze ze sobą zaprzyjaźnionych Maciej wyrusza w trzytygodniowy koncertowy maraton, odwiedzając przy tym miasta w Polsce. Będą grali dzień po dniu, a trzeba wiedzieć, że mało jest artystów, których stać na takową determinację w dzisiejszych czasach. Formacji Balcara od wielu lat wyśmienicie się to udaje. Sekret tkwi w pięknej muzyce, pasji, poezji i przyjaźni. Jakże zgrabnie żonglują oni stylami oraz bawią się dźwiękami, przy czym wciągają swoich słuchaczy do niesamowitego klimatu, w którym folk, a także blues łącza się z poezją oraz z autorską piosenką.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Maciej Balcar Band zagrają w składzie: Krzysztof FLIPPER Krupa - perkusja, cajon, instrumenty perkusyjne; Jan YAHOO Galach - elektryczne skrzypce, mandolina, akustyczna gitara i cajon; Maciej MONKEY Mąka - śpiew oraz gitara; Piotr QUENTIN Wojtanowski - śpiew i gitara basowa.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go lutego 2020 roku, do krakowskiego Klubu Gwarek, znajdującego się przy ulicy Władysława Stanisława Reymonta 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl