Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Mōrk (Węgry) ponownie w Polsce! Zagrają w CH25 wraz z Divines.

Mōrk (Węgry) ponownie w Polsce! Zagrają w CH25 wraz z Divines.
 
Formacja wymyka się się definicjom gatunkowym. Najłatwiej nazwać ich a grupą reprezentującą extreme pop lub stand-up jazz.
gdzie?Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25
Chłodna 25, 00-867 Warszawa
kiedy?7 grudnia 2017 od 20:00
za ile?15 zł

Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25 w Warszawie stanie się areną ciekawego wydarzenia artystycznego. Już 7 grudnia o godzinie 20:00 na scenie pojawią się formacje: Mork oraz Divines. Węgierski zespół MORK pochodzi z Budapesztu, a na jego czele stoi Mark Zentai - rodowity Irlandczyk. Mork to kolaż soulu, funku, alternatywy, popu, rocka, jazzu i hip-hopu. Formacja wymyka się się definicjom gatunkowym. Najłatwiej nazwać ich a grupą reprezentującą extreme pop lub stand-up jazz.

Na tym nie kończy się oryginalność grupy. Mork występował na wielu typowych scenach. Podczas tras koncertowych odwiedzili węgierskie, niemieckie, czeskie, polskie sceny. To prawda! Nie przesłyszeliście się! Mrok był już w Polsce i to całkiem niedawno, bo w czerwcu - pół roku temu. Muzycy występowali również w wielu nietypowych miejscach. Pochwalić się mogą występami w prywatnych mieszkaniach, występami w salach wspinaczkowych, koncertowali na barce zacumowanej przy brzegu Dunaju. Pierwszy album grupy zatytułowany został: „You Are Free To Choose” i tak jak sugeruje tytuł,każdy musi dokonać wyboru samodzielnie. Czy chcecie posłuchać ich na żywo? Decydujcie! Odpowiedź - tak – to dobry wybór.

Formacja DIVINES rozpoczęła działalność w roku 2013 w Warszawie. Inicjatorem powstania grupy był Lulu Zubczyńska oraz Piotr Uaziuk. Muzyka duetu to połączenie wpływu nu-disco z melancholijną skandynawską elektroniką. Artyści inspiracji szukają w twórczości Roisin Murphy'ego, Juana MacLeana, ZHU oraz wśród polskich gwiazd - Krystyny Prońko. VINES wydali już trzy EPki oraz pochwalić się mogą występem przed formacją Crystal Fighters podczas Warsaw Music Week festiwalu. Byli gośćmi podczas Opener Festiwal oraz Spring Break Festiwal w 2016 roku. Są laureatami konkursu Leszek Live! W 2016 roku, jesienią pod egida wydawnictwa Requiem Records ukazała się debiutancka płyta zatytułowana "Pałace". A w październiku w cyfrowej dystrybucji Wydawnictwa Agora ukazała się EPka zatytułowana "Miasta". EPka ujawnia nieco bardziej trapowe, refleksyjne oblicze formacji. Czy jesteście ciekawi, jak brzmią najświeższe utwory w odsłonie "na żywo"? Zapraszamy, odwiedźcie klubCH25, to szybko się przekonacie!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl