Łydka Grubasa, Ereles - koncert
Prócz piosenek pochodzących z ostatniej płyty (trzeciej w kolejce), nie mogłoby zabraknąć uwielbianych kawałków, pochodzących z poprzednich płyt - „Bąż Woa” oraz „Perpetuum Debile”.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
17 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Po spektakularnym wręcz sukcesie, który miał miejsce na Festiwalu Pol'and'Rock, rok 2018, kiedy to formacja występowała przed pięćdziesięcio-tysięczną publiką, Łydka Grubasa ogłosiła ostatni akord swej trasy, o nazwie: "O-Tour C-Ból". Ma to być kontynuacja promocji albumu, pod tytułem: „O-dur C-ból”, która została nagrana w tamtym roku w Studio Hertz. To mieszanina rocka, metalu oraz bardzo licznych, często też zaskakujących gatunków muzycznych, który zresztą wybrzmi w miastach zaczynając od Szczecina po sam Rzeszów, a także od Zielonej Góry aż po Białystok.

Twierdzą, iż po takim przyjęciu, jak również po tak dobrej frekwencji nie zostało im nic innego, jak pojechać do swych fanów po to, aby grać jak najlepiej oraz, żeby zapewnić Państwu całą masę radosnych chwil, a także starego dobrego Rock and Rolla. Absolutna będzie także mobilizacja artystów, zatem szykują się wręcz wyśmienite i pozytywnie zakręcone koncerty.

Prócz piosenek pochodzących z ostatniej płyty (trzeciej w kolejce), nie mogłoby zabraknąć uwielbianych kawałków, pochodzących z poprzednich płyt - „Bąż Woa” oraz „Perpetuum Debile”. Ale trzeba tutaj nadmienić, że Łydka nie jest jedynie żartem, ale również puentą tekstową, która ma za zadanie obśmiać paradoksy dnia codziennego, tak więc fani tego ostrego grania, ale z przymrożeniem oka, a także ze zdolnościami ku refleksji muszą poczuć się wniebowzięci.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go listopada 2018 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl