Lucky Chops- koncert
Zespół charakteryzuje nieprzeciętna energia oraz unikatowe brzmienie, jakie dały owoce w postaci międzynarodowego sukcesu.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
19 października 2019 od 19:00
Za ile?
79 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Lucky Chops jest nietypowym oraz niezwykle wesołym kwintetem dętym. Formacja powstała w roku 2006 w mieście Nowy Jork. Zespół charakteryzuje nieprzeciętna energia oraz unikatowe brzmienie, jakie dały owoce w postaci międzynarodowego sukcesu. U podłoża sukcesu grupy - obok niespożytej energii scenicznej, leży głównie poczucie humoru, wspaniałe aranżacje dobrze znanych utworów na dęte instrumenty i wyjątkowy klimat, który tworzą wspólnie bawiąc się z publiką w trakcie koncertów.

Pod filmami z występów odnotowano miliony wyświetleń. Z całą pewnością do tego stanu rzeczy przyczyniło się to, by odwiedzić dwadzieścia pięć państw i rozkochać publikę na całej kuli ziemskiej dzięki swym występom na żywo. Członkowie formacji są także zaangażowani w muzyczną edukację, prezentują regularnie edukacyjne programy, które mają na celu pomagać inspirować i szkolić kolejne pokolenia artystów. Grupa pierwszy raz odwiedziła nasz kraj w roku 2016. Ich koncert zamienił się w jakże szaloną imprezę, natomiast fani zakochali się wręcz w zespole Lucky Chops i to z wzajemnością.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go października 2019 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00,a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl