Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Letni Festiwal Jazzowy

Letni Festiwal Jazzowy
 
Solowy recital Piotra Orzechowskiego zaplanowany na 7 lipca odbędzie się w ramach wydarzenia "Solo Piano Weekend".
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?7 lipca 2017 od 21:30
za ile?30 zł

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert w ramach Letniego Festiwalu Jazzowego, który odbędzie się w krakowskim klubie Piec'Art Acoustic Jazz Club przy ulicy Szewskiej 12.

7 lipca, o godzinie 21:30 na scenie pojawi się Piotr Orzechowski i zaprezentuje trzecią, solową płytę zatytułowaną „24 Preludes & Improvisations”. Słynny kompozytor i pianista powrócił z propozycją dzieła wielowymiarowego. Dzieła, które łączy serię 24 preludiów oraz połączonych z nimi improwizacji.

Z formalnego punktu widzenia można stwierdzić, że „Das Wohltemperierte Klavier” Jana Sebastiana Bacha to podkreślenie metodycznego charakteru materiału, a Pianohooligan czyni starania, by wyjaśnić fenomen improwizacji jazzowej korzystając z przykładu zamkniętej kompozycji lub utworu tworzonego spontanicznie. Dwupłytowy album ujrzy światło dzienne jeszcze tego roku, jesienią.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Solowy recital Piotra Orzechowskiego zaplanowany na 7 lipca odbędzie się w ramach wydarzenia "Solo Piano Weekend". Imprezy firmowanej przez Letni Festiwal Jazzowy, organizowanej pod patronatem Piwnicy pod Baranami. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl