Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lebanon Hanover & Bleib Modern Sadness is Rebellion II- koncert

Lebanon Hanover & Bleib Modern Sadness is Rebellion II- koncert
 
Z wielką swobodą poruszają się po różnych, czasami bardzo przeciwstawnych płaszczyznach, jednakże wszystkie związane z cold wave/ post punkiem.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?13 października 2017 od 20:00

Lebanon Hanover w składzie znajdziemy: Larisse Iceglass oraz Williama Maybelline. Grupa powstała latem 2010 roku w Wielkiej Brytanii w Sunderland w domu należącym do Williama.

Zarówno Larissa jak i William z poczuciem nostalgii, uznali, że odrzucą, to co jest aprobowane w XXI wieku czyli głośną i piskliwą muzykę. To, co tworzą charakteryzują ciemne gitary, mroczna atmosfera oraz lodowaty wokal. W roku 2011, wiosną, muzycy przenieśli się do Berlina, do Larisy, jednakże chwilę później znów polecieli do północno-wchodniej Angliinad morze, do maleńkiego domku w którym powstał drugi album pod tytułem "Why not just be solo". Z końcem roku 2012 zespół przeprowadził się do Zagłębia Ruhry (Niemcy) i tutaj nagrali trzecią już płytę.

Wystąpią również goście:
BLEIB MODERN
LOVERS
ONLY
WIN
SEPARATELY

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Duet BLEIB MODERN pochodzi z Bambergu. Z wielką swobodą poruszają się po różnych, czasami bardzo przeciwstawnych płaszczyznach, jednakże wszystkie związane z cold wave/ post punkiem. Zapraszamy Państwa serdecznie już 13 października 2017 roku o godzinie 20:00 do Klubu Hydrozagadka w Warszawie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl