Laura Jazz Band - koncert
Laura Godziejewska jest założycielką zespołu, autorką tekstów, kompozytorką oraz producentem muzycznym.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
13 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
30 zł

Laura Jazz Band jest solowym, ciemnym wokalem przy bardzo subtelnych brzmieniach pianina, perkusji oraz kontrabasu. Repertuar zespołu zawiera piosenki najlepiej przez Was znanych gwiazd popowej muzyki, jednak w aranżacjach jazzowych, artystów jak między innymi: Michael Jackson, Whitney Huston, Madonna, David Bowie, Ed Sheeran, Prince, Amy Winehouse oraz wielu innych. W formacji grają cenieni i znani muzycy polskiej jazzowej sceny.

Laura Godziejewska jest założycielką zespołu, autorką tekstów, kompozytorką oraz producentem muzycznym. Swą przygodę z muzyką rozpoczęła, kiedy miała zaledwie pięć latek. Grała wówczas na pianinie oraz uczyła się śpiewu. Ponad to jest absolwentką szkoły pierwszego stopnia imienia Ignacego Jana Paderewskiego (klasa fortepianu) i studia wokalnego imienia Jerzego Wasowskiego. Od kilku lat występują razem z jazz band'em, między innymi na: Jazzowych Festiwalach, jak Złota Tarka, w składach akustycznych i ze swym autorskim zespołem, z którym grają elektroniczną muzykę. Artystka jest promowana przez wytwórnię KAYAX, wydane zostały właśnie jej dwa single, które mogli Państwo usłyszeć, między innymi: na antenie Chilli Zet radio. Na scenie wokalistce będą towarzyszyć muzycy znani w świecie jazzowym oraz bluesowym: Jacek Prokopowicz, Adam Grzelak, Piotr Rodowicz.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go kwietnia 2019 roku, do gdańskiego Ratusza Kultury w Oliwie, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl