Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Łąki Łan: LEĆ TOUR

Łąki Łan: LEĆ TOUR
 
Koncerty grane na żywo to żywioł, który definiuje formację Łąki Łan.
gdzie?Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
kiedy?15 grudnia 2017 od 19:00
za ile?45 zł

Oto dobra wiadomość! Grupa Łąki Łan podczas trasy koncertowej, którą zaplanowano na jesień odwiedzi także warszawskie sceny. 15 grudnia, o godzinie 19:00 pojawią się w warszawskim klubie przy ulicy Złotej 9, w Klubie Palladium.

Koncerty grane na żywo to żywioł, który definiuje formację Łąki Łan. Proces kreacji zawsze inicjowany jest na scenie, studio nagrań stanowi tylko jego dopełnienie. Grupa zasłynęła niezwykle energetycznymi koncertami. Muzycy wypracowali charakterystyczne brzmienie, które nazwać można słowiańsko - międzygalaktycznym brzmieniem. Brzmienie to stale ewoluuje oraz zaskakuje. Niezwykle istotne stają się teksty, które wychodzą spod pióra Paprodziadzia i wymagają od słuchaczy odszyfrowania i odkodowania zawartych treści.

Performance oraz kostiumy sceniczne stanowią niezwykłe widowisko. Zobaczyć je mogli ci, którzy uczestniczyli w krajowych oraz zagranicznych festiwalach. Grupa Łąki Łan występowała na scenie festiwalu Montreux Jazz Festiwal, Tilisi Open Air Alter-Vision, Orange Festiwal, Open’er Festiwal, Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Listopad 2016 roku przyniósł debiut najnowszego albumu "Syntonia", który promowany był przez single „Bombaj” oraz "Pola Ar". Płyta zyskała nominację do prestiżowej Nagrody Fryderyk w 2017 roku wskakując w kategorię: „Album Roku – Alternatywa”.

Serdecznie zapraszamy do Klubu Palladium na koncert Łąki Łan: LEĆ TOUR!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl