Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kult Pomarańczowa Trasa 2017

Kult Pomarańczowa Trasa 2017
 
Zaledwie w kilka tygodni od daty premiery album zyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w liczbie piętnastu tysięcy egzemplarzy.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?21 października 2017 od 19:00
za ile?65 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Tradycji musi stać się zadość. Jesień to w kalendarzu Stodoły czas zarezerwowany dla legendarnej grupy Kult. Nie inaczej jest też w tym roku. Już 21 października o godzinie 19:00 na scenie przy ulicy Stefana Batorego 10 w Warszawie pojawi się KULT. Serdecznie zapraszamy do Klubu Stodoła.

Kult od lat przyciąga rzesze fanów. Miłośnicy twórczości Kultu wypełniają Stodołę po same brzegi i wspólnie z Kazikiem śpiewają takie utwory jak:„Hej czy nie wiecie”, „Arahja”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie”, „Baranek”. Najprawdopodobniej w tym roku będzie tak samo! Grupa Staszewskiego powróci do Stodoły z dwoma koncertami. Pierwszy odbędzie się 21 października, kolejny zaplanowano na 27 października. Kazik Staszewski zdradził, że tegoroczna setlista koncertowa obejmuje kawałki z najnowszej płyty zatytułowanej „Wstyd”.

Już ponad trzydzieści lat, formacja - istnienie, której zainicjowali Kazik Staszewski oraz Piotr Wieteska, nie traci popularności. Kolejne pokolenia dostrzegają i uwielbiają KULT. Cenią ich za prowokacyjny wizerunek, buntownicze teksty oraz charakterystyczne brzmienia i co najważniejsze, nieprzemijającą, młodzieńczą zadziorność. Nie wszystkie piosenki zespołu od razu pojawiały się w muzycznej przestrzeni. Od początku istnienia formacji powstało sporo kawałków, które na premierę fonograficzną czekały przez wiele lat. A są i takie, które nigdy nie weszły w oficjalny repertuar grupy i ze świecą ich szukać na oficjalnych krążkach zespołu. Niezależnie od sytuacji politycznej, antysystemowe strofy Kazika ingerowały w ważne problemy definiujące tożsamość, wiarę czy porządek społeczny. Niewątpliwie, charyzma frontmana przyciągała i nadal przyciąga na wszystkie koncerty-spektakle mnóstwo wiernych fanów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Najnowszy album formacji – „Wstyd” - ukazał się rok temu. Krążek dotarł do pierwszego miejsca na polskiej liście przebojów – OLiS. Zaledwie w kilka tygodni od daty premiery album zyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w liczbie piętnastu tysięcy egzemplarzy. „Wstyd” pochwalić się może takimi perełkami jak:"Cisza nocna", "Madryt" czy tytułowy "Wstyd".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl