Kuba Badach Tribute to Zaucha Obecny - koncert

Kuba Badach Tribute to Zaucha Obecny - koncert
Artysta mówi, że są to jego osobiste podziękowania dla Andrzeja Zauchy. Nie wie, czy wielki artysta nie machnąłby zniesmaczony ręką na słowo „hołd“, ale to zaszczyt móc śpiewać właśnie jego utwory.
Gdzie?
ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
Kiedy?
31 maja 2019 od 20:00
Za ile?
59 zł

Good Taste Production bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert wyjątkowy - samego Kuby Badacha! Artysta będzie wykonywał piosenki legendy krajowej muzycznej sceny - Andrzeja Zauchy, jednak w całkowicie nowych i autorskich aranżach Jacka Piskorza oraz swoich.

Artysta mówi, że są to jego osobiste podziękowania dla Andrzeja Zauchy. Nie wie sam, czy wielki artysta nie machnąłby zniesmaczony ręką, na słowo „hołd“, ale to wielki zaszczyt móc śpiewać właśnie jego utwory.

Badach przyszedł na świat w roku 1976, 24-go sierpnia. Jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym. To również lider zespołu Poluzjanci, a także członek formacji The Globetrotters. Już jako dwunastolatek, w roku 1988, nagrał album z kolędami, które specjalnie dla niego napisał Wiesław Pieregorólka, Jerzy Siemasz oraz sam Jacek Cygan. W roku 1996 chłopak rozpoczął naukę na Wydziale Jazzowym oraz Muzyki Rozrywkowej na katowickiej Akademii Muzycznej (klasa wokalna). Zdobył również nagrodę Fryderyk 2011 oraz 2012 - kategoria: wokalista.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert Kuby Badacha zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go maja 2019 roku, do krakowskiego ICE Congress Centre, znajdującego się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl