Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Krzysztof Zalewski / "Złoto"

Krzysztof Zalewski / "Złoto"
 
I, że z przyjemnością wręcz dziką pragnie zawiadomić swoich fanów - z nadejściem jesieni powraca do klubów.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?8 listopada 2017 od 20:00
za ile?50 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie drugą część trasy koncertowej, która promuje płytę Krzysztofa Zalewskiego, noszącą tytuł: "Złoto". Album został wydany w roku 2016, w listopadzie. Znalazły się zaś na nim takie hity, jak między innymi: "Miłość, miłość", "Luka", "Polsko", "Jak dobrze" z udziałem gościnnym Natalii Przybysz. Artysta Krzysztof Zalewski zapowiedział, że: Ponownie rusza w trasę koncertową! I, że z przyjemnością wręcz dziką pragnie zawiadomić swoich fanów - z nadejściem jesieni powraca do klubów.

Niestety nieuniknione pogorszenie się aury zrekompensować spróbuje publiczności ogromną dawką "Złota", a także całkiem nowymi aranżami swoich starszych przebojów (zapowiada, że zasięgnie po te piosenki, które były wydane już dawno temu) oraz kilkoma niespodziankami, nie jedynie muzycznymi.

Zatem zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 8-go listopada 2017 roku, w krakowskim Klubie Studio, znajdującym się przy ulicy Budryka W.4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, natomiast bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl