Krzysztof Iwaneczko / Jestem - koncert
Debiutancki krążek artysty nosi tytuł: "Jestem." Tak nazywa się również trasa koncertowa, która ma zadanie wypromować płytę.
Gdzie?
Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
Kiedy?
14 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
39 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Krzysztofa Iwaneczko, który odbędzie się już 14-go kwietnia 2019 roku, w gdańskim Klubie Muzycznym Parlament, znajdującym się przy ulicy Świętego Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych. Będzie to Muzyczny Debiut tego Roku.

Natomiast w roku 2015 Krzysztof Iwaneczko odniósł zwycięstwo w znanym wszystkim i popularnym programie: "Voice of Poland", który jest emitowany na antenie TVP2. Od tamtej pory muzyk rozpoczyna działalność koncertową, a ponad to realizował projekty, takich artystów jak między innymi: Adam Sztaba, Bartosz Chajdecki, Piotr Rubik, czy Piotr Nazaruk.

Debiutancki krążek artysty nosi tytuł: "Jestem." Tak nazywa się również trasa koncertowa, która ma zadanie wypromować płytę. Wierni fani Iwaneczko, a także sam muzyk czekali na album aż dwa lata! Jest to zbiór piosenek autorskich wokalisty. Natomiast producenci nagrań to: Michał Kush, który jest laureatem nagród "Fryderyki" (trzech) i Adam Lemańczyk - pianista oraz sam Iwaneczko.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl