Krůk / Trasa Rok - koncert
Motto zespołu brzmi: Pragniemy rozpalić Wam ogniska na wzgórzach, chcemy żebyście przy nich tańczyli.
Gdzie?
RockShot Pub
Grodzka 42, 31-044 Kraków
Kiedy?
18 października 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Krůk (Warszawa/Augustów)- zespół, który nie pozwala się zamykać do szuflady jednego, czy też dwóch muzycznych gatunków. Sami twierdzą, iż nie chcieliby być formacją gatunkową. Chcieliby szukać własnej drogi, zaś swą twórczość nazywają muzyką autorską magiczną. W swych utworach zabierają słuchaczy w podróż ku krainom ze starosłowiańskich baśni, mitów oraz legend, z pomocą postrockowego instrumentarium, elementów ambientowej elektroniki i shoegaze'u, a także wokalu dziewczyny, jaka jest wokalistą, czy może szeptunką. Motto zespołu brzmi: Pragniemy rozpalić Wam ogniska na wzgórzach, chcemy żebyście przy nich tańczyli.

Zespół Szkło z Krakowa występuje w aż 3 stanach skupienia: Arka, Maćka oraz Krystiana. Pomysłodawcą zespołu jest Maciek, poszukujący kiedyś szczęścia w ciężkich metalach, dzisiaj w rozsypce noise-rockowej.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go października 2019 roku, do krakowskiego RockShot Pubu, znajdującego się przy ulicy Grodzkiej 42. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl