Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncertowe czwartki by Bobby Burger: Paulina Przybysz

Koncertowe czwartki by Bobby Burger: Paulina Przybysz
 
Potrzeba eksperymentowania, brak skostnienia muzycznego, otwartość na nowości stały się przyczyną przeróżnych spotkań i znajomości, tak w obrębie studia jak i sceny.
gdzie?Cud nad Wisłą
Bulwar Flotylli Wiślanej 1, 01-244 Warszawa
kiedy?31 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Cud nad Wisłą, warszawski klub z Bulwarów Flotylii Wiślanej 1, w tym sezonie łączy się z Bobby Burgerem i ma zaszczyt zaprosić na niezwykle atrakcyjną i interesującą serię ukrytą pod hasłem: KONCERTOWE CZWARTKI. Rok 2017 to pretekst do imprez, podczas których świętowane są piąte urodziny Bobby Burgera. Z tej przyczyny, każdy czwartek to okazja do spotkania z artystą reprezentującym polską scenę muzyczną. Do klubu zapraszani są obiecujący i nieszablonowi wykonawcy.

31 sierpnia w przestrzeni klubu Cud nad Wisłą pojawi się Paulina Przybysz! Serdecznie zapraszamy! Artystka debiutowała ponad dwadzieścia lat temu. Zachwycała głosem w formacjach: SISTARS, RITA PAX, Pinnawela oraz Archeo. Z ostatnimi wydała aż siedem albumów długogrających. Paulina Przybysz nagrodzona została licznymi wyróżnieniami, wśród nich pojawiły się nagrody SuperJedynek oraz nominacje do Fryderyków.

Potrzeba eksperymentowania, brak skostnienia muzycznego, otwartość na nowości stały się przyczyną przeróżnych spotkań i znajomości, tak w obrębie studia jak i sceny. Artystka pochwalić się może współpracą z Tomaszem Stańko, Stanisławem Sojką, Night Marks Electric Trio oraz Envee.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Dała się poznać, jako artystka, która niezawodnie zasilała przeróżne projekty. W końcu przyszedł czas na solową wypowiedź, która nastąpiła całkiem niedawno. Artystka występuje od pewnego czasu pod swoim imieniem i nazwiskiem, ponieważ twierdzi i słusznie przekonuje, że ma coś istotnego do przekazania. Przekaz Pauliny Przybysz ma niezwykle mocy charakter. Delikatna artystka formułuje go z ogromną mocą.

Najnowsze wydawnictwo zaplanowano na jesień 2017. Płyta wydana zostanie przez Kayax i jest promowana singlem zatytułowanym „Dzielne Kobiety”. Śmiało można stwierdzić, że Paulina dokonuje ostatnich szlifów na materiale, który zaskoczy wyjątkową muzyką oraz mocnym przekazem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl