Koncert zespołu Kurna Chata
Kurna Chata to formacja, która wykonuje muzykę zainspirowaną polskich folklorem muzycznym, pochodzącym z różnych regionów.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
18 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Już 18-go lipca 2018 roku zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert grupy Kurna Chata, który odbędzie się w kołobrzeskim Regionalnym Centrum Kultury imienia Zbigniewa Herberta, znajdującym się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 20:00.

Kurna Chata to formacja, która wykonuje muzykę zainspirowaną polskich folklorem muzycznym, pochodzącym z różnych regionów. Bardzo ciekawe aranże, charakterystyczne dźwięki, a także ekspresja artystyczna sprawią, iż muzyka tej właśnie grupy jest odbierana przez publikę żywiołowo oraz z wielkim zainteresowaniem. Równie ciekawym wzbogaceniem oferty formacji jest próba łączenia tradycji wielu wieków z dźwiękami elektronicznymi. Zatem usłyszą tutaj Państwo brzmienia dancehall, raga, dubstep oraz industrial. Główną intencją eksperymentu jest uwrażliwienie oraz zainteresowanie młodego pokolenia na krajową ludową muzykę, która jest taka piękna.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl