Koncert "Wielki Rock dla Małych Serc"
Akcja charytatywna, której efektem jest koncert "Wielki Rock dla Małych Serc", to akcja organizowana przez fundację "O zdrowie dziecka" oraz działającą dla niej Agnieszkę Węgrzynek-Owcarz
Gdzie?
Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
Kiedy?
4 września 2016 od 18:00
Za ile?
40 zł

Na scenie kina Kijów. Centrum niezwykły koncert - koncert charytatywny. Bilet 40 zł.!

Wśród gwiazd pojawi się Mateusz Ziółko. Koncert poprowadzi Iwona Chamielec oraz Jerzy Federowicz.

Akcja charytatywna, której efektem jest koncert "Wielki Rock dla Małych Serc", to akcja organizowana przez fundację "O zdrowie dziecka" oraz działającą dla niej Agnieszkę Węgrzynek-Owcarz. Pani Agnieszce, prywatnie mamie maleńkiej Zuzanki, która jest pacjentką Kliniki Dziecięcej Kardiologii, udało się aktywizować grupę ludzi dobrej woli, którzy czynią starania, by warunki na Oddziale Kardiologicznym poprawiły się. Organizacja "O zdrowie dziecka" od dwudziestu dwóch lat inicjuje działania na terenie szpitala. Pomaga finansowo w naprawie sprzętów medycznych, zakupie nowych urządzeń. Pozyskuje środki na prace remontowe.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Krakowski Uniwersytecki Szpital Dziecięcy ma ponad pięćset łóżek, dwadzieścia siedem oddziałów obejmujących całość specjalności z zakresu chirurgii dziecięcej i pediatrii. To ważny ośrodek badawczy i edukacyjny, który prowadzi działalność medyczną na najwyższym poziomie. W szpitalu leczą się dzieci z Małopolski oraz sąsiednich województw. Pacjentami są dzieci mające zaledwie kilka godzin jak również młodzież osiemnastoletnia. W budynkach trwają intensywne prace remontowe. Zaplanowano również remont oddziału kardiologicznego. Dlatego dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na wyposażenie i medyczny sprzęt, który pomoże małym pacjentom przetrwać trudy remontowe.

Zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obojętny los chorych dzieci! Kijów. Centrum! Aleja Zygmunta Krasińskiego 34! Początek imprezy - godzina 18:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl