Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert "U2 Symfonicznie" w wykonaniu uczestników The Voice of Poland

Koncert "U2 Symfonicznie" w wykonaniu uczestników The Voice of Poland
 
Jest to projekt wyjątkowy, w którym udział wezmą artyści muzycznej polskiej sceny wraz z orkiestrą symfoniczną.
gdzie?ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
kiedy?7 maja 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?79 zł
organizatorICE Kraków

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniałe wydarzenie, które odbędzie się już 7-go maja 2017 roku, w Ice Kraków Congress Centre. Miejsce to jest prestiżowe, a artyści którzy przed Wami wystąpią - świetni. Jest to projekt wyjątkowy, w którym udział wezmą artyści muzycznej polskiej sceny wraz z orkiestrą symfoniczną. Koncert będzie niezwykły również pod względem charyzmy formacji U2 z aranżacjami symfonicznymi.

Usłyszymy takie hity, jak na przykład:
* "With or Without You"
* "One"
* "Beautiful Day"
* "Pride"

Te oraz inne w zupełnie nowych aranżach. Zaproszenie w wydarzeniu przyjęli, między innymi: artyści występujący w Voice Of Poland, a także Orkiestra o nazwie Concertino, która wiele koncertowała, na przykład na wiedeńskich scenach. Zobaczą Państwo również imponujące wizualizacje, które dopełnić mają widowisko, jak również ciekawa gra świateł. W połączeniu z dźwiękami niepowtarzalnymi oraz z wielkimi hitami, wszystko to sprawi, iż będzie to przeżycie niezapomniane.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

U2 jest to zespół irlandzki, który gra rocka. Powstał on w Dublinie w 1976 roku. Od roku 1978 natomiast występuje pod obecną nazwą. W skład formacji U2 wchodzą:

* The Edge
* Bono
* Larry Mullen
* oraz Adam Clayton

W latach osiemdziesiątych grupa uzyskała rozgłos międzynarodowy. Stało się tak głównie za sprawą Bono i jego wokalu pełnego najszczerszej pasji, który dysponuje ponad trzema oktawami. Poza tym mogą pochwalić się oryginalnym gitarowym stylem prezentowanym przez The Edge'a. Pochwalić mogą się również repertuarem składającym się z chwytliwych, melodyjnych oraz emocjonalnych piosenek. Część z nich stała się legendami, a także światowymi przebojami, jak:

* "Bad"
* "Sunday Bloody Sunday"
* "One"
* "Angel of Harlem"

Wielki sukces zespół osiągnął w 1987 roku. Wówczas ukazała się płyta, pod tytułem: "The Joshua Tree", jak do tej pory ten właśnie album najlepiej się sprzedaje. Do tej pory grupa U2 sprzedała więcej niż sto pięćdziesiąt milionów krążków na świecie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl