Koncert Three Days Grace w Warszawie
Znana kanadyjska grupa rockowa przyjeżdża do Polski z nowym albumem zatytułowanym „Outsider”.
Gdzie?
Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
24 października 2018 od 19:30
Za ile?
99 zł

Z przyjemnością informujemy, że w październiku na warszawskiej i wrocławskiej scenie pojawi się kanadyjska grupa rockowa "Three Days Grace". Na koncerty zaprasza Knock Out Productions. Pierwszy koncert formacji "Three Days Grace" odbędzie się 23 października w klubie A2 we Wrocławiu. Kolejny, już dzień później, w Warszawie, 24 października, w Progresja Music Zone.

Znana kanadyjska grupa rockowa przyjeżdża do Polski z nowym albumem zatytułowanym „Outsider”. Album ukazał się zaledwie pół roku temu, a już zyskał popularność fanów formacji "Three Days Grace", czyli miłośników rocka alternatywnego i alternatywnego metalu.

Rok temu, Barry Stock oraz Brad Walst z bratem Mattem, a także Neil Sanderson, czyli grupa Three Days Grace, pojawili się w Polsce. Na ich letni koncert w warszawskiej Stodole zabrakło biletów. Wtedy muzycy promowali świetny materiał sprzed dwóch lat „Human”. Na płycie „Human” Matt Walst zadebiutował jako główny wokalista. Kolejna wizyta utalentowanych Kanadyjczyków w Polsce wiąże się z promocją świetnego albumu zatytułowanego „Outsider”. Płyta ujrzała światło dzienne w marcu, w 2018 roku. W powstanie płyty zaangażowany był legendarny artysta Howard Benson znany, między innymi z grup Motörhead, Skillet, Body Count, My Chemical Romance.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Kapela Three Days Grace funkcjonuje na rynku już od roku 1997. Korzenie zespołu sięgają do niewielkiego miasteczka Norwood w Ontario. Pierwszy skład kapeli przetrwał tylko w osobach Brada i Neila. Kolejni muzycy pojawiali się na drodze formacji przez wiele lat. Wspólnie udało się nagrać debiutancki album zespołu, zyskał on nazwę, po prostu, "Three Days Grace". Płyta ukazała się w 2003 roku i od razu odniosła spektakularny sukces. Przykryła się dwukrotnie platyną w Stanach Zjednoczonych oraz raz w Kanadzie, ojczyźnie muzyków. Z tego debiutanckiego wydania pochodzi ulubiony evergreen „I Hate Everything About You”. Kolejnymi płytami Kanadyjczyków są albumy zatytułowane: „Life Starts Now” i „One-X”. Płyty te nagrodzone zostały wieloma wyróżnieniami. Między innymi, zdobyły trzecie miejsce w rankingu czasopisma "Billboard", platynową płytę, multiplatynowy album. Z płyt tych pochodzą takie przeboje, jak single: „Pain”, „Animal I Have Become”, „The Good Life”, „Break”, „Never Too Late”. Płyta „Outsider” promowana była przez singiel: „Mountain”.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy, koncert Three Days Grace. Warszawa, klub Progresja Music - 24 pażdziernika. Three Days Grace to czołowa formacja z Ameryki Północnej, grają soczystego rocka przeplatanego melancholijnymi melodiami. Tylko w samych Stanach Zjednoczonych sprzedali sześć milionów płyt. Trzynaście singli doszło do szczytu rankingu Billboard Mainstream Rock Songs. Podobne osiągnięcia ma tylko jedna grupa - legendarny Van Halen.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl