Koncert The Roselin
Ten projekt muzyczny powstał w Kansas, w Lawrence, w roku 2006 jako trio akustyczne, aby ewoluować w rockową sześcioosobową grupę.
Gdzie?
Centrum Promocji Kultury Praga Południe w Warszawie
Podskarbińska 2, 03-833 Warszawa
Kiedy?
6 września 2018 od 19:00
Za ile?
10 zł

The Roseline jest muzycznym pseudonimem kompozytora i wokalisty Colina Halliburtona, a także nazwą stworzonej razem z członkami formacji. W ciągu 10-ciu lat oraz pięciu płyt długogrających, The Roseline wypracowali sobie wyraziste i oryginalne, a równocześnie swojskie dźwięki. Ten projekt muzyczny powstał w Kansas, w Lawrence, w roku 2006 jako trio akustyczne, aby ewoluować w rockową sześcioosobową grupę. Świetne recenzje zagranicznej prasy oraz dość wysokie notowania na Euro Americana Chart (utwór, pod tytułem: "Lust for Luster" zdobył drugie miejsce, zaś "Blood" zdobył trzecią pozycję), co doprowadziło do podpisania przez zespół kontraktu z wytwórnią holenderską, o nazwie: King Forward Records.

Wytwórnia wydała album, noszący tytuł: "Blood" w miastach Beneluxu, 6-go października, roku 2017. Muzyka formacji pojawiła się na ścieżce dźwiękowej w kilku niezależnych obrazach filmowych, a także w popularnych telewizyjnych programach, jak między innymi: ABC 's Nashville, czy też Resurrection, a także USA Queen of the South. Tak więc Halliburton pod swoim mianem autorskim The Roseline daje również liczne oraz wysoko oceniane, występy solowe, zaś większość 2017 oraz 2018 roku, muzyk spędził w koncertowej trasie po USA, a także po kontynencie europejskim, gdzie promował nową płytę, pod tytułem: "Blood". Z końcem 2018 roku formacja planuje wejście do studia, aby zacząć pracę nad kontynuacją krążka.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go września 2018 roku, do warszawskiego Centrum Promocji Kultury Praga Południe, znajdującego się przy ulicy Podskarbińskiej 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują jedynie 10 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl