Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Smkkpm - "Jeszcze nie czas, by dorosnąć"

Koncert Smkkpm - "Jeszcze nie czas, by dorosnąć"
 
Jesteśmy pełni pretensji, skarg i zażaleń oraz dystansu do świata, bo akurat my ze wszystkich ludzi na tym świecie, urodziliśmy się sobą.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?19 października 2017 od 20:00

Bardzo dużo rzeczy O TYM mówi. Mogą to być słabe wyniki pracy, nieciekawa sytuacja w szkole, albo to, że wciąż nie masz pomysłu jak zdobyć fajną dziewczynę, żaden z chłopaków nie wykazuje zainteresowania...

Jeżeli najlepszymi imprezami okazują się na które nas nie zaproszono. Jeżeli pieniądze, to z całą pewnością chodzi o te, których nie mamy. Jeżeli koncert, to koniecznie ten. Wszystko to znaczy tyle, że..."JESZCZE NIE CZAS, BY DOROSNĄĆ". 

Koniecznie wpadnij. Będą super przeboje! Pokażemy Wam nasze możliwości, bo i wy jesteście super, w miarę posiadanych możliwości. Mamy przygotowane nowe kawałki, odświeżone stare, opowiemy wam całkiem nowe historię. Tęsknimy za wami!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Coś o Nas:
Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.
Mamy stricte komercyjną, jednakże prostą i wpadającą w ucho nazwę, którą łatwo zapamiętać.
Dla facetów skrót: SMKKPM, bo faceci łatwiej zapamiętują to, co krótsze.

Jesteśmy pełni pretensji, skarg i zażaleń oraz dystansu do świata, bo akurat my ze wszystkich ludzi na tym świecie, urodziliśmy się sobą. Można porównać nas do wypadku, gdzie dochodzi do zderzenia wozu cyrkowego z samochodem pełnym nastolatków. Życie jest dla Nas basenem w którym jak się okazuje nie ma wody, a my przecież już byliśmy w kąpielówkach...

Naprawdę, nie ma drugiej takiej grupy muzycznej, jak nasza. Śpiew i muzyka, a dodatkowo w trakcie koncertów mówimy dużo, czujemy, że możemy wam dużo powiedzieć. Spotkajcie się z nami, będziecie mogli wyśmiać wszystkie trudne, życiowe sprawy, takie jak: praca, sprzątanie, związki. Pięknie połączyliśmy (uwaga, jesteśmy bardzo dumni z tego trudnego zdania!) dowcip z iście chłopięcą nostalgią i bezpretensjonalną oraz absurdalną poezją. Wszyscy jesteśmy tacy sami, grubi, samotni i w dodatku smutni.

Zapraszamy do Wydziału Remontowego w Gdańsku już 19 października 2017 roku o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl