Koncert Seeme - koncert
Przepełnione emocjami, spisywane w notesach słowa oraz melodie, łączyła w spójną całość, w takiej - wersji akustycznej będzie je można usłyszeć w trakcie koncertu.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
29 września 2018 od 21:00
Za ile?
30 zł

Trasę jesienną zagrała przed Kortezem. Seeme występowała, między innymi na Filmowym Festiwalu Off Camera oraz Festiwalu Songwriter Łódź. Poza tym supportowała muzyka norweskiego Thomasa Dybdahl’a. Wydaje jesienią swój pierwszy album solowy.

Seeme jest artystką, która komponuje przy pianinie swe bardzo intymne oraz osobiste utwory. Musiał minąć jakiś czas i musiało obyć się kilka podróży, żeby historie pisane przez artystkę zobaczyły dzienne światło. Właśnie ciągły czas spędzony w drodze, nowi ludzie spotkani na tej drodze oraz ciągłe odkrywanie siebie pomogły w dojrzewaniu do decyzji, aby dzielić się tym, co posiada najlepszego, czyli swymi piosenkami. Przepełnione emocjami, spisywane w notesach słowa oraz melodie, łączyła w spójną całość, w takiej - wersji akustycznej będzie je można usłyszeć w trakcie koncertu.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Seeme, który odbędzie się już 29-go września 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl