Koncert Pablopavo i Ludziki
Tytuł zatem może wydawać się troszkę zwodniczy, chociaż sporo z jego piosenek pozostaje w nawiązaniu do latynoskiej muzyki, jednak takiej, która została oprowadzona po naszej stolicy.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
23 marca 2018 od 21:30
Za ile?
25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się w granicach festiwalu, pod nazwą: Europejski Poeta Wolności. Koncert zatem będzie miał miejsce już 23-go marca 2018 roku, w gdańskiej Stoczni Klubie B 90, który znajduje się przy ulicy Doki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Pablopavo na świat przyszedł w 1978 roku, w marcu. Swoją pierwszą formację założył natomiast z przyjaciółmi, z którymi razem chodził do szkoły, w roku 1993. Na początku występował w charakterze gitarzysty oraz wokalisty. Na przestrzeni lat Pablo prowadził współpracę również z innymi solistami oraz zespołami. Śladami po takiej działalności artystycznej jest jakieś czterdzieści płyt, jak również niezliczona ilość występów na żywo, czy imprez i tym podobnych wydarzeń.

Od roku 2007 artysta prowadził pracę nad albumem solowym, noszącym tytuł: „Telehon”, który pod szyldem Pablopavo oraz Ludziki zobaczył światło dzienne w roku 2009, we wrześniu, dzięki nakładowi Karrot Kommando. Jest to najlepsza niezależna wytwórnia w naszym kraju. W roku 2014. w styczniu premierę miał nowy krążek, pod tytułem: "POLOR". Zwieńczeniem bardzo intensywnego, pod twórczym względem, roku 2014, stało się przyznanie artyście - Paszportu Polityki (kategoria: "Muzyka Popularna").

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W roku 2017, dokładniej 30-go marca ukazała się kolejna płyta formacji. „Ladinola” okazała się godziną muzyki młodzieżowej w stopniu umiarkowanym. Tytuł zatem może wydawać się troszkę zwodniczy, chociaż sporo z jego piosenek pozostaje w nawiązaniu do latynoskiej muzyki, jednak takiej, która została oprowadzona po naszej stolicy. Nieco zmęczonej, smogiem upudrowanej, jak to po naszemu powinno wyglądać. Na krążku znajduje się zatem piętnaście piosenek, skomponowanych przez grupę Ludziki, natomiast słowa napisał do nich Pablopavo, a trochę też Earl Jacob. Pojawili się również gościnnie, na "Ladinoli": Ola Bilińska, Lena Romul i Grzegorz Rytka.
Zapraszamy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl