Koncert - Nowa Polska: Enchanted Hunters & Cudowne Lata

Koncert - Nowa Polska: Enchanted Hunters & Cudowne Lata
W ich nowych utworach usłyszycie charakterystyczne dla zespołu zamiłowanie do polifonii ekwilibrystycznej, wyrafinowanych harmonii oraz nieoczywistej struktury
Gdzie?
Małopolski Ogród Sztuki
Rajska 12, 31-124 Kraków
Kiedy?
27 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
40 zł

Nowa Polska to muzyczny cykl, który prezentuje najciekawsze zjawiska na polskiej młodej offowej scenie. Zatem zaprosimy Państwa serdecznie na dwa wspaniałe koncerty: Cudownych Lat i Enchanted Hunters.

Enchanted Hunters - duet znakomitych wręcz songwriterek: Magdaleny Gajdzicy i Małgorzaty Penkalli. W ich nowych utworach usłyszycie charakterystyczne dla zespołu zamiłowanie do polifonii ekwilibrystycznej, wyrafinowanych harmonii oraz nieoczywistej struktury utworów, a to wszystko w granicach wciągającego i chwytliwego popu, odwołującego się jakże często do złotego brzmienia z lat osiemdziesiątych.

Cudowne Lata - warszawsko - krakowski muzyczny duet, jaki tworzą Amina Dargham i Ania Włodarczyk. 26-go września roku 2019 dzięki nakładowi wytwórni Trzy szóstki ukazała się debiutancka płyta formacji, pod tytułem: „Kółko i Krzyżyk”. Grupa istnieje od roku 2018, lipca. Na Jesieni, również w 2018 roku zespół Cudowne Lata wydał samodzielnie nagrane EP, pod tytułem: „Demo” z romantycznymi i sennymi piosenkami, jakimi urzekli publikę w czasie wielu klubowych koncertów. W roku 2019, w kwietniu na światło dzienne wyszedł singiel, który zapowiadał płytę, pod tytułem: „Zapach i ty”.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go lutego 2020 roku, do krakowskiego Małopolskiego Ogrodu Sztuki, znajdującego się przy ulicy Rajskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl