Koncert Mesajah
Mesajah, przez krytyków uznany został za artystę nietuzinkowego. Zdolny muzyk, miesza style, którymi bardzo sprawnie operuje.
Gdzie?
Forty Kleparz
Kamienna 2-4, 30-001 Kraków
Kiedy?
17 listopada 2016 od 20:00
Za ile?
30 zł

Mesajah, a tak naprawdę Manuel Rengifo Diaz, to uzdolniony wokalista, ale również autor tekstów i kompozytor. Mesajah, jest także producentem muzycznym. Jest jednym z założycieli gruop- Natural Dread Killaz, odpowiedzialnym za wizerunek zespołu (frontman). To właśnie z Natural Dread Killaz, Mesajah rozpoczął swoją karierę muzyczną w roku 2003. razem wydali dwa albumy: rok 2005-"Naturalnie", rok 2010- "Ile lat". Równocześnie Manuel Rengifo Diaz, rozpoczął karierę solową, czego owocem była płyta z 2008 roku pod tytułem- "Ludzie prości". Kolejno w roku 2012- "Jestem stąd". Rok później fani mogli wejść w posiadanie kolejnej solowej płyty- "Brudna prawda".

Mesajah, przez krytyków uznany został za artystę nietuzinkowego. Zdolny muzyk, miesza style, którymi bardzo sprawnie operuje. Wychodzi dalej niż zamykają się ramy konkretnego gatunku, wydobywa to, co najpiękniejsze z różnych form, przez co jego utwory, mają niespotykaną moc.

Dzięki tym zabiegom, Mesajah jest nowością na muzycznej scenie. Jego koncerty cieszą się wielką popularnością, energia jaka im towarzyszy, jest niepowtarzalna. Dzięki talentowi i niemałej przebojowości, artysta występuje dziś na wielu imprezach muzycznych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl