Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert Karnawałowy
Gatunek operetki jest nieco zaniedbany i zapomniany ostatnimi czasy, ale dzięki organizacji takich właśnie koncertów operetka wraca do łask, można powiedzieć nawet, że przeżywa swój renesans.
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
29 stycznia 2017 od 17:00
Za ile?
25 zł

Zapraszamy Państwa serdecznie na ucztę muzyczną przeznaczoną dla melomanów, która odbędzie się już dwudziestego dziewiątego stycznia. Przed Wami wystąpią soliści, których promuje Narodowy Teatr Operetki Kijowskiej. Program obejmuje szlagiery operetkowe, jak na przykład: "Miłość to niebo na ziemi" śpiewane sopranem oraz "Pójść na małe randez-vous" - tenor.

Gatunek operetki jest nieco zaniedbany i zapomniany ostatnimi czasy, ale dzięki organizacji takich właśnie koncertów operetka wraca do łask, można powiedzieć nawet, że przeżywa swój renesans. Prospekt reklamowy Operetki Kijowskiej zapowiada arie, takie jak: "Te cudne oczy", czy "Kto me usta całuje, ten śni".

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl