Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert BOVSKA w Iskrze

Koncert BOVSKA w Iskrze
 
Szybko okrzyknięto ją jednym z najistotniejszych debiutów muzycznych, które pojawiły się w 2016 roku.
gdzie?ISKRA Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa
kiedy?5 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Już 5 sierpnia, w ogrodzie letnim Iskra na Polach Mokotowskich koncertować będzie utalentowana wokalistka, która ukrywa się pod pseudonimem Bovska. Koncert tej wyjątkowej artystki otworzy, wakacyjną serię muzyczną, której partnerem stała się marka Lech Premium. Takiego wydarzenia nie wolno przegapić! Organizatorzy gwarantują, że… będzie to roziskrzony wieczór!

BOVSKA, to Magda Grabowska-Wacławek, która gwałtownie wdarła się na scenę muzyczną w Polsce. Szybko okrzyknięto ją jednym z najistotniejszych debiutów muzycznych, które pojawiły się w 2016 roku. Pierwszy nakład debiutanckiego albumu „Kaktus” wyprzedany został już w dwie doby po premierze, a piosenki z tego albumu jeszcze przed oficjalną premierą biły internetowe rekordy popularności. Do dziś odsłuchano je już dziesięć milionów razy. Magda Grabowska-Wacławek pochwalić się może Złotą Płytą, którą otrzymała za sprzedaż ponad dziesięciu tysięcy egzemplarzy singla zatytułowanego „Kaktus”, a także nominacją do prestiżowej nagrody FRYDERYK 2017 (kategoria Debiut Roku).

Magda to absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina. Dzięki tej edukacji zyskała autorski, oryginalny pomysł na muzykę, scenografię, a także charakteryzację i wizualną oprawę. Te przymioty sprawiają, że uwielbiają i cenią ją fani! Największe wrażenie robi na nich niesamowita energia oraz naturalność, którą bardzo wyraźnie można odczuć w trakcie jej koncertów. Uniwersalizm i wszechstronność artystyczna wokalistki, zachwyci fanów już 5 sierpnia. Miłośnicy Bovskiej mogą liczyć na absolutnie spektakularne wystąpienie, a wszystko to w przecudnym letnim anturażu iskrowego raju!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do Iskry już 5 sierpnia! BOVSKA na scenie punktualnie o 20:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl