Koncert Another Pink Floyd The Wall 40lat
Muzyka ze "Ściany" i wybrane największe przeboje zespołu Pink Floyd grane na żywo, niesamowite światła, dekoracje teatralne i wizualizacje.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
15 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
80 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na świetny koncert, który odbędzie się w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23 już 15-go listopada 2019 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Płyta, pod tytułem: "The Wall Pink Floyd" zagrana w całości live dzięki formacji Another Pink Floyd (Kraków). To najlepszy i najstarszy w Polsce tribute band Floydów oraz czołowy na terenie kontynentu europejskiego.

Muzyka ze "Ściany" i wybrane największe przeboje zespołu Pink Floyd grane na żywo, niesamowite światła, dekoracje teatralne i wizualizacje. A wszystko to odbędzie się w niesamowitym miejscu, czyli w Sali Koncertowej Starego Meneżu. Zatem nie siedźcie w domach, idźcie na koncert. W 2019 roku mamy okazję świętowania okrągłej, bo czterdziestej rocznicy wydania największego z dzieł formacji Pink Floyd, którym jest niewątpliwie psychodeliczny, koncepcyjny album, noszący tytuł: "The Wall".

Rocznica ta stała się idealną wręcz okazją i inspiracją, żeby zaprezentować szerokiej publiczności muzykę w całości live, która pochodzi właśnie z tej wyjątkowej na wskroś płyty. Tego zadania podjęła się natomiast znana w kraju formacja krakowska Another Pink Floyd, jaka od jedenastu lat wykonuje piosenki Floydów na wielkich polskich scenach. Czeka na Państwa genialna muzyka, którą zespół okrasza fragmentami kultowego obrazu filmowego Alana Parkera, a także wizualizacjami, jakie oddają wizje psychodeliczne ukrywane w tekstach samego Rogera Watersa. Pada pytanie czy po czterdziestu latach przesłanie Watersa, które zaszyfrował w "The Wall" nadal jest aktualne w polskich współczesnych realiach? Zatem wyzwólcie Państwo emocje, zburzcie mury i niechaj Was poniesie wspaniały klimat floydowy.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl