Kod Mistrzów – Spotkanie z Anną Seniuk

Kod Mistrzów – Spotkanie z Anną Seniuk
Kod Mistrzów jest cyklem spotkań młodzieży i mieszkańców miasta Kraków z autorytetami intelektualnymi oraz artystycznymi, czyli znanymi osobistościami
Gdzie?
Teatr Groteska - Sala Teatralna
Skarbowa 2, 31-121 Kraków
Kiedy?
12 października 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Teatr Groteska w Krakowie

Kod Mistrzów jest cyklem spotkań młodzieży i mieszkańców miasta Kraków z autorytetami intelektualnymi oraz artystycznymi, czyli znanymi osobistościami, które od wielu lat starają się kształtować wrażliwość oraz wyobraźnię rodaków. Już od pierwszego spotkania, które miało miejsce w roku 2014, w lutym ze znanym reżyserem Kazimierzem Kutzem, ta inicjatywna niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem publiki. Do tej pory Gośćmi byli, między innymi: Karol Modzelewski, Janina Paradowska, Jerzy Stuhr, Anna Polony, Jan Peszek, Jerzy Trela, Maja Komorowska, Stanisław Radwan, Andrzej Seweryn, czy też Ewa Lipska.

Zaproszone przez nas osobowości opowiadają o tym, jak życie ich ukształtowało, jak ich droga zawodowa wyglądała, w jej kolejnych etapach, co wspominają najlepiej z okresu studiów oraz początków pracy, a także co myślą o rzeczywistości, która ich otacza.

Zapraszamy serdecznie już 12-go października 2018 roku, do krakowskiego Teatru Groteska - Sali Teatralnej, znajdującego się przy ulicy Skarbowej 2. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl