Klub Podróżników Navigator – „Iść własną drogą – Patagonia”

Klub Podróżników Navigator – „Iść własną drogą – Patagonia”
Kierowałem się intuicją, kierunek został obrany na południe - właśnie w stronę Patagonii. Rozpoczęła się moja droga.
Gdzie?
Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków
Kiedy?
21 stycznia 2020 od 18:00
Za ile?
2 zł
Organizator
Nowohuckie Centrum Kultury

Michał Szcześniak: początki mej podróży po Południowej Ameryce to właśnie Prelekcja, pod tytułem: „Iść własną drogą – Patagonia”. Tam spędziłem trzy lata swojego życia. Ruszając w podróż, nie było żadnego planu, w zasadzie zupełnie mało o tym kontynencie wiedziałem. Przede wszystkim nie miałem pojęcia, że istnieje miejsce takie jak Patagonia. Podczas podróży samolotem zacząłem wertować książkę Tonyego Halika. Wówczas pomyślałem sobie, że mógłbym pójść jego śladami, ale wysiadając z samolotu, książka została na fotelu. Po jakimś czasie dopiero zorientowałem się, że zostawiłem tamtą książkę nie bez powodu. Wszechświat przewidywał dla mnie zupełnie inny plan. Nadszedł czas, żebym sam wytyczył swoją drogę. Poza tym nie miałem żadnej mapy, nie czytywałem również przewodników, telefon przestał działać, jedyne co obserwowałem to znaki od uniwersum. Kierowałem się intuicją, kierunek został obrany na południe - właśnie w stronę Patagonii. Rozpoczęła się moja droga.

Zatem zapraszam serdecznie na spotkanie, w trakcie którego opowiem Wam jak poradzić sobie w Południowej Ameryce, na przykład: jak znaleźć pracę w wolontariacie, również jak w czasie podróży zarobić, a to wszystko, żeby stać się wolnym od ograniczeń, móc odłączyć się od systemu, jakim rządzi pieniądz, i aby wyznaczać własną drogę.

Zapraszamy już 21-go stycznia 2020 roku, do krakowskiego Nowohuckiego Centrum Kultury, znajdującego się przy Alei Jana Pawła II 232. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a jego koszt wynosi 2 złote.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl