Kino na Trawie. Kino Wielu Kultur / Francja

Kino na Trawie. Kino Wielu Kultur / Francja
Zielone wieczory kinowe „pod chmurką” pozwalają wszystkim chętnym, by zapoznali się z przeróżnymi zakątkami kontynentu europejskiego, jego kulturą, czy też kinematografią
Gdzie?
Dom Józefa Mehoffera - oddział Muzeum Narodowego
Krupnicza 26, 31-123 Kraków
Kiedy?
23 sierpnia 2018 od 20:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Organizatorzy wydarzenia zaproszą swoją widownię do ogrodu do Domu Mehoffera, znajdującego się przy ulicy Krupniczej. W takiej idyllicznej wręcz przestrzeni nasyconej kulturowymi treściami zobaczą Państwo polecaną szczególnie przez francuski Konsulat Generalny komedię, pod tytułem: „Camille powtarza rok”.

6 letnich wieczorów czwartkowych w 6 parkach krakowskich oraz ogrodach, do tego 6 bardzo ciekawych filmów, każdy pochodzący z innego miejsca w Europie. Tak właśnie w wielkim skrócie prezentuje się nasz projekt, pod nazwą: „Kino na trawie. Kino wielu kultur”, który jest realizowany dzięki Zarządowi Zieleni Miejskiej współpracującej z Kancelarią Prezydenta Krakowa oraz krakowskimi konsulatami.

Przez całe lato, co dwa tygodnie, na terenach krakowskich terenów zielonych oraz ogrodów - również tych całkowicie nowych - będą prezentowane filmy wybierane przez pracujących w mieście Kraków konsulów 6-ściu państw europejskich. Zielone wieczory kinowe „pod chmurką” pozwalają wszystkim chętnym, by zapoznali się z przeróżnymi zakątkami kontynentu europejskiego, jego kulturą, czy też kinematografią, a także językiem. Wszystkie nasze filmy będą wyświetlane bowiem w oryginalnej wersji z napisami polskimi. W taki sposób organizatorzy wydarzenia mają szczerą nadzieję, że poszerzą grono odbiorców o innych przedstawicieli, którzy zamieszkują miasto Kraków społeczności prezentowanych przez nas krajów.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 23-go sierpnia 2018 roku, do krakowskiego Domu Józefa Mehoffera - oddziału Muzeum Narodowego, znajdującego się przy ulicy Krupnicza 26. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30 i jest ono bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl