Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

King Of Dream Dj Adamus & Mibro

King Of Dream Dj Adamus & Mibro
 
Z myślą o Was powstał ten nowy cykl spotkań w każdy czwartek, kory stworzyli KING OF HOUSE.
gdzie?Dream Club
Bohaterów Monte Cassino 53, 81-767 Sopot
kiedy?13 lipca 2017 od 22:00
za ile?10 zł

Zapraszamy Was na najnowszy z projektów, który gościć będzie w Sopocie w Dream Club co tydzień w czwartki! Będzie to autorska imprezka Dja Adamusa- KING OF DREAMS! Muzyczna mapa Sopotu, jest bardzo ciekawa, a czwartek z Dream Clubem i dawką letnich rytmów, które serwuje Dj Adamus & Mibro, powinien być jej obowiązkowym punktem. Z myślą o Was powstał ten nowy cykl spotkań w każdy czwartek, kory stworzyli KING OF HOUSE.

Jest to zapowiedź prawdziwej muzycznej uczty z dużą dawką atrakcji. Zaczęły się wakacje, jeśli w planach macie urlop nad Morzem Bałtyckim w Sopocie, koniecznie zarezerwujcie sobie czwartkową noc na wizytę w sopockim sercu czyli w Krzywym Domku. To będzie niezapomniana, pełna wrażeń noc!

DJ ADAMUS, jest zarówno Djem jak i producentem muzycznym oraz współtwórcą duetu o nazwie Wet Fingers. Może pochwalić się współpracą z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny klubowej, ale również popowej. Grał na wielu festiwalach klubowych. Jest również współkompozytorem muzyki do filmów, reklam i do teatru. Wydał kilka krążków z różnymi artystami, pochwalić się może również kilkudziesięcioma remiksami.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

DJ MIBRO, podchodzi z Gdańska. Bardzo aktywnie działa w trójmiejskiej scenie klubowej już 8 lat. Jest miłośnikiem muzyki House i jej ciepłych odmian.

Zapraszamy już 13 lipca od godziny 22:00 do Dream Clubu!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl