Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Katarzyna Groniec "ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej - koncert

Katarzyna Groniec "ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej - koncert
 
"ZOO" jest tytułem koncertu, inaczej spotkania muzycznego ze wspaniałymi piosenkami Agnieszki Osieckiej, które to Katarzyna Groniec stara się konfrontować ze swoją artystyczną wrażliwością.
gdzie?Bielański Ośrodek Kultury
Goldoniego C. 1, 01-913 Warszawa
kiedy?1 października 2017 od 18:00

"ZOO" jest tytułem koncertu, inaczej spotkania muzycznego ze wspaniałymi piosenkami Agnieszki Osieckiej, które to Katarzyna Groniec stara się konfrontować ze swoją artystyczną wrażliwością. Miedzy innymi będą to: "Wielka Woda"; "Dzikuska"; "Kokaina"; "ZOO"; a także "Piosenka o ptasim życiu".

Utwory zaaranżowane przez Łukasza Damrycha, grającego na klawiszach. Do składu muzycznego zespołu wchodzą również: Tomasz Pierzchniak, który gra na kontrabasie; Łukasz Sobolak grający na perkusji. Premiera "ZOO" miała miejsce w czasie Koncertu Galowego siedemnastego Konkursu, pt.: "Pamiętajmy o Osieckiej", Palladinum Teatr, rok 2014, 29 września.

Program koncertu obejmuje także: "Rodzi się ptak"; "Dance macabre"; "Króliczek"; "Parademarsz"; "Uciekaj moje serce"; "Deus ex machina"; "Nim wstanie dzień". Zatem zapraszamy na koncert już 1-go października 2017 roku, od godziny 18:00, do warszawskiego Bielańskiego Ośrodka Kultury, znajdującego się przy ulicy Goldoniego C. 1.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl