Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kasia Kowalska akustycznie TRIO - koncert

Kasia Kowalska akustycznie TRIO - koncert
 
Ma na swym koncie liczne prestiżowe nagrody, a w tym: SuperJedynki, Fryderyki, czy European Music Awards od MTV, poza tym poszczycić się może więcej niż milionem sprzedanych albumów.
gdzie?Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
kiedy?3 grudnia 2017 od 20:30
za ile?130 zł

Kasia Kowalska jest wszystkim znaną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jest również jedną z bardziej rozpoznawalnych oraz cenionych krajowych artystek. Ma na swym koncie liczne prestiżowe nagrody, a w tym: SuperJedynki, Fryderyki, czy European Music Awards od MTV, poza tym poszczycić się może więcej niż milionem sprzedanych albumów. Każdy zaś z nich jest pokryty kilkukrotną platyną. Jest autorką licznych hitów, jak między innymi: "Prowadź mnie", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Spowiedź", "Wyrzuć ten gniew", "Antidotum", "Być tak blisko", "To co dobre". Artysta jest obecna na polskiej muzycznej scenie od dwudziestu trzech lat.

Od wydania jej pierwszego krążka upłynął długi czas i wiele wydarzyło się w jej życiu, to pewne rzeczy zostały niezmienne: niecodzienna wrażliwość artystki na dźwięk, wielka miłość do muzyki, a także pasja, z jaką muzykę wykonuje. Kasia Kowalska wydała swoją ostatnią płytę na jesieni roku 2017.

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncerty w akustycznej, wyjątkowej odsłonie, kiedy to usłyszą Państwo niezapomniane przeboje. Najbliższy już 3-go grudnia 2017 roku, w warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna. Startujemy o godzinie 20:30. Bilety wstępu kosztują 130 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl