Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kari - koncert

Kari - koncert
 
Kompozycyjny styl Kari bardzo ewoluował, a najnowszy krążek jest świeży i nowoczesny, blisko mu do osiemdziesiątych lat
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?12 października 2017 od 20:00
za ile?39 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Kari - polską wokalistkę, producentkę oraz kompozytorkę, która została przez dziennikarzy uznana objawieniem oraz nadzieją polskiej alternatywnej sceny. To również absolwentka Muzycznego Uniwersytetu imienia Chopina w stolicy, a także Studium Podyplomowego Jazzu imienia H. Majewskiego, w mieście Warszawa na wydziale jazzowej wokalistyki.

Wokalista była również nominowana do nagrody Fryderyka (kategoria Debiut Roku) oraz zdobyła główna nagrodę magazynu HIRO 2012, Festiwalu Międzynarodowego Songwriterów itd. Jej drugi album, pod tytułem: "Wounds And Bruises" zdobył nagrodę w plebiscycie, pod nazwą: "Prześwietlamy 2013", także portalu Musicis.pl (jako Album Roku), zdobyła liczne wyróżnienia w podsumowaniach rocznych oraz plebiscytach, miedzy innymi: Gazety Wyborczej, 2013 Brand New Awards, Tygodnika Powszechnego, CGM i T-Mobile Music. Wokalista zagrała liczne koncerty w całym kraju, także na największych festiwalach, jak na przykład: Open’er Festival, Męskie Granie, Orange Warsaw Festival, Free Form Festival, Slot Art Festival, Good Fest, Malta Festival i innych, dając koncerty w większości klubów muzycznych w Polsce.

W roku 2014 piosenka, pod tytułem: "The One" weszła na playlistę Radia BBC 1 w granicach cyklu, zwanego "BBC Introducing", zebrał wówczas świetne recenzje od dziennikarzy brytyjskich. Owocem tego był występ Kari w Radio's Big Weekend BBC (Glasgow) oraz zaznaczeniem swej obecności na brytyjskim rynku.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Nowy album, pt.: "I Am Fine" jest przełomem w twórczości artystki. Dotychczas była porównywana z Bat For Lashes, lub też Lykke Li, ale te porównania nie są już adekwatne. Kompozycyjny styl Kari bardzo ewoluował, a najnowszy krążek jest świeży i nowoczesny, blisko mu do osiemdziesiątych lat oraz do artystów, jak miedzy innymi: Grimes, MØ, The Knife, Björk lub soundtracku, pochodzącego z serialu, o tytule: "Stranger Things".

Zatem na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 12-go października 2017 roku, o godzinie 20:00, do gdańskiego Starego Meneżu. Wydarzenie kosztuje 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl