Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kabaret „Łowcy.B”

Kabaret „Łowcy.B”
 
Uwaga ostrzegamy! Żaden ze spektakli nie jest taki jak poprzedni. Tylko od Państwa zależy, jak daleko aktorów poniesie w trakcie wydarzenia.
gdzie?Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
kiedy?28 września 2018 od 19:00
za ile?40 zł
organizatorMiejski Dom Kultury w Świnoujściu

"Noc muzeów" jest drugim programem Łowców, w składzie czteroosobowym. Swoją premierę miał w roku 2016, a od tamtego czasu z wielkim powodzeniem jest grany po całym kraju. Zatem w tym momencie jest on dobrze ograny i ułożony od A aż po samo Z.

Chłopaki z kabaretu (zwani przez kilkoro mężczyznami) włożyli swoje całe talenty w momencie tworzenia. Wielka umiejętność improwizowania połączona z abstrakcyjnym myśleniem, z błyskotliwością oraz formą kabaretową dają razem mieszaninę wręcz wybuchową, a są to wybuchy uśmiechów, rzecz jasna.

Prócz tytułowego skeczu muzeum, w którym nasi drodzy artyści schodzą do swej publiki oraz trzymają z nimi kontakt cały czas, w programie można zobaczyć, na przykład: parodię popularnego programu "jeden z dziesięciu" - świetny, dobrze znany teleturniej, czyli tutaj konkurs ogólnej niewiedzy. Czym jest coaching, a także bardzo szeroko pojęty osobisty rozwój - modny temat, bardzo wdzięczny i na czasie. Czego nie możemy zrobić, kiedy naszych próśb ktoś wysłucha. Ponad to koncert życzeń na czterech mężczyzn oraz trzydzieści pięć rur, jak również wiele innych ciekawych rzeczy. Całkiem sporo.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Uwaga ostrzegamy! Żaden ze spektakli nie jest taki jak poprzedni. Tylko od Państwa zależy, jak daleko aktorów poniesie w trakcie wydarzenia.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go września 2018 roku, do świnoujskiej Sali Teatralnej MDK, znajdującej się przy ulicy Matejki j 11. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl