Judyta Pisarczyk - koncert
W grudniu 2017 roku formacja Judyta Pisarczyk Ensemble znalazła się pośród sześciu wybranych grup, które występowały w trakcie Jazz Juniors International Exchange.
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
23 czerwca 2019 od 18:00
Za ile?
25 zł

Judyta Pisarczyk przyszła na świat w Raciborzu. Tam skończyła PSM stopnia I - klasa fletu poprzecznego. Przez kolejne trzy lata artystka kształciła się w Studiu Wokalistyki Estradowej SWE, Katowice. Absolwentka PWSZ, Nysa, Wydział Jazz oraz Muzyka Estradowa, jazzowa wokalistyka. To tam przez dwa lata prowadziła chór gospel, pod nazwą: Nysa Gospel Choir. Teraz jest studentką jazzowej wokalistyki na Muzycznej Akademii imienia Karola Szymanowskiego, miasto Katowice. Pisze teksty, a także komponuje.

W roku 2017, w miesiącu grudzień formacja Judyta Pisarczyk Ensemble znalazła się pośród sześciu wybranych grup, które występowały w trakcie Jazz Juniors International Exchange. Skład jury: Dave Douglas, Jordi Pujol Baulenas, Lars Danielsson oraz Rafał Sarnecki zakwalifikował do finału zespół pomiędzy innymi na podstawie kompozycji autorskich samej Judyty. Pośród kandydatów, którzy pragną brać udział w naszym konkursie znajdowały się wówczas trzydzieści dwie formacje z kraju, ale również z Wielkiej Brytanii, Włoch, Węgier i Szwecji. Częścią nagrody, pod nazwą: Grand Prix Ladies Jazz Festiwal jest nagranie płyty koncertowej w Studiu Radia Polskiego imienia Agnieszki Osieckiej, Warszawa. Album został wydany dzięki Agencji Muzycznej Radia Polskiego, zaś jego premiera miała miejsce 16-go marca roku 2018.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go czerwca 2019 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00,a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl